Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 15740, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, кап
Достапност:
Шифра: 68580
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 142

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM 15740, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, капацитет за 10 чаши или 1.25 литри, термо метален сад од инокс, Complete frontal access system - ставање вода и кафе без да се поместува апаратот - од само едно место, Копче за арома, систем против капење, автоматско исклучување после вриење, хартиени филтри 1x4 (5 парчиња), покажувач на ниво на вода, V shape филтер за вода, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 1000W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира