Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TKA3A031, Aпарат за филтер кафе, бела боја, 1100W, стаклен
Достапност:
Шифра: 68082
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 277

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TKA3A031, Aпарат за филтер кафе, бела боја, 1100W, стаклен сад за 10/15 кафиња - 1.25 литри, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, преклопен филтер кој се вади, автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Тип Апарати за кафе

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира