Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECO 311.R, Icona vintage серија, црвена боја, Апарат з
Достапност:
Шифра: 68036
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 450

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ECO 311.R, Icona vintage серија, црвена боја, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Пумпа со притисок од 15 бари, Еко функција - автоматско исклучување, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Филтер со дупло дно систем (DF double floor system), Правење пена од млеко, 1.4л транспарентен резервоар, Филтер со крем диск систем (CD), содржи 2 филтри 1x (ESE 1 cup CD) и 1x (2 cups CD), Систем пртоив капење, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, 1100W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира