Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 153.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучин
Достапност:
Шифра: 68030
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 942

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 153.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучино, Црн со преден Инокс панел, Пумпа со притисок од 15 бари, Правење пена од млеко, Систем против капење, 1л транспарентен резервоар кој се вади, Филтер со крем диск систем (CD), содржи 1 филтер 1x (1 and 2 cups CD), 2 одделни термостати за регулација температура на вода и пареа, 1100W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира