Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 146.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучин
Достапност:
Шифра: 68028
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1167

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 146.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучино, Црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Правење пена од млеко, Систем против капење, 1л транспарентен резервоар кој се вади, содржи 2 филтри, содржи 2 филтри 1x (1 cup) и 1x (2 cups)2 одделни термостати за регулација температура на вода и пареа, 1100W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира