Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 2.1.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет
Достапност:
Шифра: 68026
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 218

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM 2.1.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет за 10 чаши или 1.5 литри, стаклен сад, систем против капење, постојан најлонски филтер, покажувач на ниво на вода, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 1000W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира