Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi BCO 264, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино + А
Достапност:
Шифра: 67500
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 452

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi BCO 264, Комбиниран апарат - за еспрeсо и капучино + Апарат за филтер кафе, Пумпа со притисок од 15 бари, 2во1 крем филтер за мелено кафе, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино , Резервоар за вода 1.2 литри, Електронски контроли, Тајмер 24 часа, Специјално копче за арома за подобро приготвување на кафето и подобар вкус - функционира со количина за помалку од 6 кафиња, Varyo system за одбирање јако или слабо кафe, Апарат за филтер кафе: Капацитет за 10 шолји кафе, дигитален часовник, тајмер 24 часа, систем против капење, Специјално копче за арома за подобро приготвување на кафето и подобар вкус - функционира со количина за помалку од 6 кафиња, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, Филтер во форма на буквата V, Метално подножје за Индикатор за ниво на вода, Капацитет на резервоар 1.3 литри, 1750W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира