Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM15210, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет
Достапност:
Шифра: 67498
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 189

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM15210, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет за 10 чаши или 1.25 литри, стаклен сад, систем против капење, автоматско исклучување, хартиени филтри, покажувач на ниво на вода, филтер за вода, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 900W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира