Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TCM 300 W, Готвач за турско кафе, Бела боја, Запремнина
Достапност:
Шифра: 65528
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 531

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje TCM 300 W, Готвач за турско кафе, Бела боја, Запремнина 0,3 л, Моќност на загревање 800W, Метално куќиште, Автоматско исклучување, индикатор за вода, Филтер на одлив
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира