Бренд: ST
Краток опис: ST CM-600BR, Superior Technology, Кафемат, црна боја, 0.6 литри
Достапност:
Шифра: 46427
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 685

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CM-600BR, Superior Technology, Кафемат, црна боја, 0.6 литри (4-6 шолји), Anti drip функција против капење, Перманентен Филтер, стаклен сад со мерач, резервоар за вода со мерач, подлога за шолја од нерѓосувачки челик, 600W
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019