Бренд: ST
Краток опис: ST CM-1200Q, Superior Technology, Апарат за филтер кафе, црна бо
Достапност:
Шифра: 40103
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 826

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CM-1200Q, Superior Technology, Апарат за филтер кафе, црна боја, 1200W, 1.2л резервоар за вода, за 12 шолји кафе, систем пртив капење, филтер што се мие, инокс плочка за одржување топлина
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира