Zelmer ZKS14500

Zelmer ZKS14500

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Zelmer ZKS14500, 2 во 1 Дигитална вага + чаша за мерење, ЛЦД Дисплеј, лесна за чистење, капацитет 3кг храна и 1.2л течност, TARE функција
Редовна Цена
1,099 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
1,099 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,099 Ден. Ден.
Бренд: ZELMER
Шифра: 68698
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 0
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Zelmer ZKS14500, 2 во 1 Дигитална вага + чаша за мерење, ЛЦД Дисплеј, лесна за чистење, капацитет 3кг храна и 1.2л течност, TARE функција

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.