Zelmer ZKS15500, Дигитална кујнска вага, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 5кг капацитет, градуација 1гр, TARE функција

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Zelmer ZKS15500

  • Бренд: ZELMER
  • Краток опис: Zelmer ZKS15500, Дигитална кујнска вага, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 5кг
  • Шифра: 68697
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кујнски ваги