Бренд: ZELMER
Краток опис: Zelmer ZKS15500, Дигитална кујнска вага, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 5кг
Достапност:
Шифра: 68697
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 169

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Zelmer ZKS15500, Дигитална кујнска вага, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 5кг капацитет, градуација 1гр, TARE функција

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира