-7%
Xavax 104983 2 во 1 Дигитална кујнска вага + сад за мерење, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 3кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2450 батерија

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xavax 104983 2 во 1 Дигитална

  • Бренд: Xavax
  • Краток опис: Xavax 104983 2 во 1 Дигитална кујнска вага + сад за мерење, Среб
  • Шифра: 68358
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кујнски ваги