Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 104983 2 во 1 Дигитална кујнска вага + сад за мерење, Среб
Достапност:
Шифра: 68358
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 346

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 104983 2 во 1 Дигитална кујнска вага + сад за мерење, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 3кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2450 батерија
Напреден Филтер
Бренд Xavax

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира