-17%
Xavax 106993 Milla Дигитална к

Xavax 106993 Milla Дигитална к

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 5кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2032 батерија...
Редовна Цена
599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.
Бренд: Xavax
Шифра: 68357
Гаранција: 360 дена
Прегледи: 0
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Xavax 106993 Milla Дигитална кујнска вага, Сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, Вклучен сад за мерење, Капацитет 5кг, Градуација 1гр, високо прецизни сензори за мерење, користи CR2032 батерија

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.