Tefal MB756G31, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена металик-бела, Моќност 150W, 5 Нивоа на режење и рендање, 5 конуси со различна големина на режење и рендање, Магацин за сместување на деловите, место за сместување на кабел

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Tefal MB756G31

  • Бренд: Tefal
  • Краток опис: Tefal MB756G31, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена мета
  • Шифра: 71283
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Машини за рендање и нарежување