Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal MB756G31, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена мета
Достапност:
Шифра: 71283
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 412

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal MB756G31, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена металик-бела, Моќност 150W, 5 Нивоа на режење и рендање, 5 конуси со различна големина на режење и рендање, Магацин за сместување на деловите, место за сместување на кабел
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира