Дознајте први за сите новости!

BOSCH MAS6200N
BOSCH MAS6200N

BOSCH MAS6200N


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 4,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 200 Ден.
Клуб Акција: 4,499 Ден.
48 Рати Без Камата 100 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 65973
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH MAS6200N, Апарат за нарежување, Сребрена металик боја, 110W, моментално вклучување, сигурносен прекинувач, ултра тивок режим на работа, нож од нерѓосувачки челик, до 15mm дебелина на сечење, заштита за палецот
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички