Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal HT310138, Миксер, Боја бела, Моќност 300W, 5 брзини, Турбо
Достапност:
Шифра: 71290
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 303

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal HT310138, Миксер, Боја бела, Моќност 300W, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки за миксирање
Напреден Филтер
Бренд Tefal
Можеби ќе Ве интересира