Бренд: ST
Краток опис: ST NCM-100 Black, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе
Достапност:
Шифра: 70027
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1114

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST NCM-100 Black, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе со подножје, Црна боја, 2 брзини, 450мл сад, 100W, Ултра тивка работа
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира