Brand: ST
Model: ST HM-N250W, Superior Technology, Рачен Миксер за матење, 2 пара
Stock:
Product Code: 67812
Warranty (days): 360
Viewed: 590

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HM-N250W, Superior Technology, Рачен Миксер за матење, 2 пара мешалки ( стандардни + за брашно), 5 брзини, 250W, Бела боја, ултра тивок, заштита од прегревање
Advanced Filter
Бренд ST
Related Products