Бренд: ST
Краток опис: ST HM-N250W, Superior Technology, Рачен Миксер за матење, 2 пара
Достапност:
Шифра: 67812
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 473

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HM-N250W, Superior Technology, Рачен Миксер за матење, 2 пара мешалки ( стандардни + за брашно), 5 брзини, 250W, Бела боја, ултра тивок, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд ST