Бренд: ST
Краток опис: ST CMP-100 Black, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе
Достапност:
Шифра: 67810
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1043

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CMP-100 Black, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе, капучино, црна боја, 80мл сад, Тивка работа, 45W, Заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира