Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MG 2500 SJW, Апарат за мелење на месо, Боја: Инокс, 2500
Достапност:
Шифра: 72071
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 311

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MG 2500 SJW, Апарат за мелење на месо, Боја: Инокс, 2500 W, Реверзибилна функција, Капацитет на мелење: 2,4 kg/min, Нож од нерѓосувашки челик, Гумирани ногарки, Додатоци за мелење месо: 3, Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 3, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Напреден Филтер
Бренд Gorenje