Brand: Gorenje
Model: Gorenje MG 2500 SJW, Апарат за мелење на месо, Боја: Инокс, 2500
Stock:
Product Code: 72071
Warranty (days): 720
Viewed: 551

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MG 2500 SJW, Апарат за мелење на месо, Боја: Инокс, 2500 W, Реверзибилна функција, Капацитет на мелење: 2,4 kg/min, Нож од нерѓосувашки челик, Гумирани ногарки, Додатоци за мелење месо: 3, Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 3, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Advanced Filter
Бренд Gorenje
Related Products