Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal ZE610D38, Соковник,Инокс, Моќност 800W, Подвижен контејнер
Достапност:
Шифра: 71265
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 389

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal ZE610D38, Соковник,Инокс, Моќност 800W, Подвижен контејнер за отпадоци 2л,Сад за сок 1,2л, Сепаратор за пена, 2 брзини, заклучуване на системот, Голем отвор за плодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина
Напреден Филтер
Бренд Tefal
Можеби ќе Ве интересира