Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе вла
Достапност:
Шифра: 69825
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 288
Редовна Цена:
14,990 Ден.
24x КЛУБ РАТА 14,990 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологијата овозможува да ја регулирате густината на сокот, лесен за чистење, 2 брзини, drip stop, сад за отпад 2,1л, XXL отвор
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира