Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2ра
Достапност:
Шифра: 67522
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 441

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошје, систем против капење, 2л сад за пулпа, 1.25л сад за сок
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019