Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CB503813, Електрична скара, 2000W, Thermo-Spot, Нелеплива
Достапност:
Шифра: 71254
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 667

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CB503813, Електрична скара, 2000W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина
Напреден Филтер
Бренд Tefal