-20%
Philips BRI921/00

Philips BRI921/00

0 рецензии Нарачки (1)

Краток опис

Philips BRI921/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело, лице и за прецизно делување, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV ф...
Редовна Цена
19,990 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
15,990 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 19,990 Ден. Ден.
Бренд: Philips
Шифра: 72178
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 2794
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Philips BRI921/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело, лице и за прецизно делување, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, бесплатна Lumea апликација, додаток тример

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.