Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HBX 884 QE, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црна бо
Достапност:
Шифра: 72083
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HBX 884 QE, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црна боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецкање, сад за матење, Капацитет на садот за матење 0,8 Литри, Турбо копче, Постоље за складирање на стапниот миксер и садовите
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones