Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR2052/90, Блендер, 350W, Боја Црна, капацитет на садот
Достапност:
Шифра: 71908
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 730

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR2052/90, Блендер, 350W, Боја Црна, капацитет на садот 1,5л, цврста пластика отпорна на кршење, 1 брзина и Пулс, заштита од презагревање, кршење на мраз
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019