Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF3352F0, Фигаро, БојаЦрна, Керамички обликувач, Keratin
Достапност:
Шифра: 71335
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 474

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF3352F0, Фигаро, БојаЦрна, Керамички обликувач, Keratin & Tourmaline, дијаметар 25мм, Темпреатура до 200C, Брзо загревање 60 секунди, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира