Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF3710F0, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликува
Достапност:
Шифра: 71331
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 330

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF3710F0, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликувач на коса, 3 температури 170-200-230 C, Ceramic Tourmaline плочки, Време на загревање 30 секунди, индикатор, 3 правци на обликување, кука за закачување, Должина на кабел 2 м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира