Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW5220F1, Пегла на пареа, Боја Вишна-Бела, 2700W, регули
Достапност:
Шифра: 71228
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 576

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW5220F1, Пегла на пареа, Боја Вишна-Бела, 2700W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча MICROSTEAM 400 PROFILE (Laser), функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 300мл резервоар за вода, кабел 1,9 м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019