Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HC 19 PR, Фигаро, Боја: Розева, 42 W, Дијаметар: 19 mm,
Достапност:
Шифра: 70957
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 502

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HC 19 PR, Фигаро, Боја: Розева, 42 W, Дијаметар: 19 mm, Ладен врв, Moжност за закачување, Кабел кој се ротира 360, Едноставно електронско управување, LCD дисплеј, Континуирана регулација на температурата, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Должина на кабелот:1,8 m
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019