Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8344/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температ
Достапност:
Шифра: 69295
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 576

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8344/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Керамички плочки, Јон функција, Време на загревање 30 секунди, кука за закачување, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира