Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8602/00, Фигаро, Боја Црна, Керамички обликувач, дијам
Достапност:
Шифра: 69156
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 782

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8602/00, Фигаро, Боја Црна, Керамички обликувач, дијаметар 16мм, Темпреатура 190 С, автомтско исклучување по 60 мин, Време на загревање 60 секунди, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира