Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY MG 147, Перница со SHIATSU масажа, може да се упо
Достапност:
Шифра: 68904
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 258

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY MG 147, Перница со SHIATSU масажа, може да се употребуа за врат, грб, нозе, 4 ротирачки Shiatsu масирачки глави кои вртат во парови во обратна насока, 2 правци на масирање, може да се вклучи осветлување и топлина, површина од материјал кој не запурува, навлака која се вади и се пере на 30 степени, 12W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019