Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY KS 59, Дигитална кујнска вага, правоаголен дизај
Достапност:
Шифра: 68887
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 350

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY KS 59, Дигитална кујнска вага, правоаголен дизајн, сива боја, Голем ЛЦД дисплеј на допир, XXL капацитет 20кг, TARE функција, градуација 1гр, автоматско исклучување, индикатор за преоптеретеност
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019