Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1560-F, Висококвалитетно ренде со 6 страни, изработено
Достапност:
Шифра: 68227
Прегледи: 582

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1560-F, Висококвалитетно ренде со 6 страни, изработено од нерѓосувачки челик, гумеа долна површина за стабилност, горна дрвена рачка
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира