Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MES25A0, Соковник, Модел 2014, бела/антрацит боја, 700W, 2
Достапност:
Шифра: 68084
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 482

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MES25A0, Соковник, Модел 2014, бела/антрацит боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошје, систем против капење, 2л сад за пулпа, 1.25л сад за сок
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Тип Соковници
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019