Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Ladyliss G285E, Безжичен тример за тело за жени, Виолет
Достапност:
Шифра: 67481
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 871

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Ladyliss G285E, Безжичен тример за тело за жени, Виолетово бела боја, Двојни сечила за најдобри резултати, 3 додатоци за кратење 3,6 и 9мм, Глава која може да се мие, Батерија на полнење а може да работи и со кабел, Безжзаштитно капаче, четка за чистење
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019