Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ER-GC50-K503, Безжична Машинка за шишање, Црна боја,
Достапност:
Шифра: 67421
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 814

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC ER-GC50-K503, Безжична Машинка за шишање, Црна боја, Должина на кратење од 1 до 25 мм во 25 чекори, најкратка должина 0.5мм, 2 додатоци за шишање, може да се мие, жичана и безжична употреба, 40 минути безжична употреба, 8 часа полнење, вклучена торбичка
Напреден Филтер
Бренд Panasonic
Можеби ќе Ве интересира