Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AJ, Рачен Сецко за лук и билки, со сечива од нерѓо
Достапност:
Шифра: 66651
Прегледи: 616

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AJ, Рачен Сецко за лук и билки, со сечива од нерѓосувачки челик, Лесен за чистење
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира