Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон
Достапност:
Шифра: 64717
Прегледи: 355

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон
Напреден Филтер
Бренд Tefal