Brand: Tefal
Model: Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон
Stock:
Product Code: 64717
Viewed: 455

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон
Advanced Filter
Бренд Tefal
Related Products