Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 111169 Термос чаша, Идеална за топли и ладни напитоци, 350
Достапност:
Шифра: 55048
Прегледи: 1363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 111169 Термос чаша, Идеална за топли и ладни напитоци, 350мл, погодна за чување во стандарден отвор за чаша во автомобил, капаче кое спречува истурање на пијалокот
Напреден Филтер
Бренд Xavax
Можеби ќе Ве интересира