Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 111741 Спреј за чистење фрижидери, замрзнувачи, ладилници
Достапност:
Шифра: 55035
Прегледи: 453

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 111741 Спреј за чистење фрижидери, замрзнувачи, ладилници и кутии за ладење, 500 мл, ги отстранува најупорните нечистотии, маснотии и траги од употреба, ефективен е против лоши миризби и овозможува долготрајна свежина, за надворешно и внатрешно чистење
Напреден Филтер
Бренд Xavax
Можеби ќе Ве интересира