Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 110788 Средство - Пена за чистење рерни, скари, микробрано
Достапност:
Шифра: 55023
Прегледи: 340

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 110788 Средство - Пена за чистење рерни, скари, микробранови печки, тепсии за печење, чинии, тави, тенџериња итн. 300мл, Автоматски и инстантно делува, Може да се употребува и на вертикални површини бидејќи во форма на пена
Напреден Филтер
Бренд Xavax
Можеби ќе Ве интересира