Бренд: ST
Краток опис: ST 7550BA Superior Technology, Мини електричен шпорет, црн, 40 л
Достапност:
Шифра: 72314
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 757
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,599 Ден.
24x КЛУБ РАТА 5,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 7550BA Superior Technology, Мини електричен шпорет, црн, 40 литри рерна, 3 електрични рингли, 1200W, 750W + 450W, Врата со двојно стакло, Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа, тајмер, термостат, горен и долен греач во рерната, вклучена тава

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира