Бренд: ST
Краток опис: ST CSH50WHVRK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 5
Достапност:
Шифра: 72093
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 301
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 9,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CSH50WHVRK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 50x60цм, бела боја, ТУРБО Вентилатор, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 2 електрични рингли(1 ТУРБО загревачка електрична рингла 14.5 цм) и 2 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира