Бренд: ST
Краток опис: ST 4550WA Superior Technology, Мини електричен шпорет, бел, 40 л
Достапност:
Шифра: 71574
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 669
Редовна Цена: 4,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 4550WA Superior Technology, Мини електричен шпорет, бел, 40 литри рерна, 2 електрични рингли, 1000W, 1500W, Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа, тајмер, термостат, горен и долен греач во рерната 650W + 650W, вклучена тава
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира