Бренд: ST
Краток опис: ST CSH50WHK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 50x
Достапност:
Шифра: 70938
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 532
Редовна Цена: 8,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 8,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CSH50WHK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 50x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 2 електрични рингли и 2 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира